ISKRA Token

Kde a jak koupit ISKRA Token? + tip jak ušetřit

Pokud chcete koupit ISKRA Token kreditní nebo debetní kartou, tak vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích za transakci.


Kde je možné koupit ISK?

Bohužel se nám nepodařilo najít žádnou burzu, kde je možné koupit ISKRA Token. Možná budete mít více štěstí sami, ale i přesto vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích v případě, že si sami najdete způsob, jak ISK koupit.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu ISK?

Podle nám dostupných informací, ISKRA Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se ISKRA Token, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte ISK.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Nodle Network | Kde koupit Bitrue Coin | Kde koupit Tree Capital | Kde koupit Lybra Finance

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top