Ocean Protocol

Kde a jak koupit Ocean Protocol? + tip jak ušetřit

Ocean Protocol se dá koupit minimálně na 49 burzách (Binance, Currency.com..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu OCEAN ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit OCEAN?

Ocean Protocol je možné koupit minimálně na 49 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Currency.com, Gate.io, TokoCrypto, Digifinex, Kraken, Nominex, P2PB2B, MEXC Global, Phemex, Bancor Network, Crypto.com, Bitvavo, Bitfinex, KuCoin, CoinTiger, AEX, Huobi Global, BKEX, Uniswap (v2), Hotbit, XT.COM, Bithumb, Hoo.com, Poloniex, Uniswap (v3), Indodax, Bitkub, BitMart, LATOKEN, BigONE, Bittrex, CoinEx, WazirX, Bitforex, Bitget, Coinlist, Sushiswap, NiceHash, BiONE, CoinMetro, CEX.IO, SecretSwap, Balancer (v1), Dove Wallet, HitBTC, FMFW.io, Sifchain, Polkaswap.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu OCEAN?

Podle nám dostupných informací, Ocean Protocol není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Ocean Protocol za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH, BUSD, BTC nebo BNB a následně směnit za Ocean Protocol.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit WOO Network | Kde koupit Illuvium | Kde koupit Axelar | Kde koupit Oasis Network

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top