Goldfinch

Kde a jak koupit Goldfinch? + tip jak ušetřit

Goldfinch se dá koupit minimálně na 6 burzách (MEXC Global, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu GFI ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit GFI?

Goldfinch je možné koupit minimálně na 6 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: MEXC Global, Gate.io, Coinbase, XT.COM, Hoo.com, Uniswap (v3).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu GFI?

Podle nám dostupných informací, Goldfinch není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Goldfinch za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za Goldfinch.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit CoinEx Token | Kde koupit MimbleWimbleCoin | Kde koupit Non-Playable Coin | Kde koupit Gains Farm

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:46
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioGFI/ETH0.480669%
Gate.ioGFI/USDT0.462107%
XT.COMGFI/USDT0.514809%
Hoo.comGFI/USDT1.359779%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top