Magic Internet Money

Kde a jak koupit Magic Internet Money? + tip jak ušetřit

Magic Internet Money se dá koupit minimálně na 24 burzách (Sushiswap (Avalanche), AscendEX (BitMax)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu MIM ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit MIM?

Magic Internet Money je možné koupit minimálně na 24 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Sushiswap (Avalanche), AscendEX (BitMax), Sushiswap (Arbitrum One), Trader Joe, SpookySwap, SpiritSwap, Morpheus Swap, Uniswap (v3), Sushiswap, Pangolin, Beethoven X, Hoo.com, Bitfinex, Gemini, Okcoin, Thorus, HakuSwap, Crodex, Solarbeam, Lydia Finance, Soulswap, Curve Finance, OpenOcean, Poloniex.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu MIM?

Podle nám dostupných informací, Magic Internet Money není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Magic Internet Money za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Magic Internet Money.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Verasity | Kde koupit ShapeShift FOX Token | Kde koupit Stargaze | Kde koupit TOKPIE

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 09:27
BurzaKryptoměnový párSpread
AscendEX (BitMax)MIM/USDT0.608661%
Hoo.comMIM/USDT2.480418%
BitfinexBTC/MIM0.340213%
BitfinexMIM/UST0.751578%
PoloniexMIM/USDT0.929033%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top