cDAI

Kde a jak koupit cDAI? + tip jak ušetřit

cDAI se dá koupit minimálně na 3 burzách (Uniswap (v2), Compound Finance..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu CDAI ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit CDAI?

cDAI je možné koupit minimálně na 3 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Uniswap (v2), Compound Finance, Uniswap (v3).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu CDAI?

Podle nám dostupných informací, cDAI není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se cDAI, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte CDAI.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Orchid Protocol | Kde koupit Swarm Markets | Kde koupit SaucerSwap | Kde koupit Chain | Kde koupit Polymath

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 06:28
BurzaKryptoměnový párSpread
Uniswap (v2)CDAI/WETH0.648892%
Uniswap (v3)CDAI/DAI0.606842%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top