ELYSIA

Kde a jak koupit ELYSIA? + tip jak ušetřit

ELYSIA se dá koupit minimálně na 5 burzách (Bithumb, XT.COM..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu EL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit EL?

ELYSIA je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Bithumb, XT.COM, MEXC Global, BitGlobal, GoPax.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu EL?

Podle nám dostupných informací, ELYSIA není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit ELYSIA za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo BTC a následně směnit za ELYSIA.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit MAP Protocol | Kde koupit OctaSpace | Kde koupit Clover Finance | Kde koupit Beta Finance

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:54
BurzaKryptoměnový párSpread
XT.COMEL/USDT0.613497%
MEXC GlobalEL/USDT0.62422%
BitGlobalEL/USDT0.616389%
GoPaxEL/BTC11.111111%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top