Mango Markets

Kde a jak koupit Mango Markets? + tip jak ušetřit

Mango Markets se dá koupit minimálně na 10 burzách (FTX, Hoo.com..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu MNGO ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit MNGO?

Mango Markets je možné koupit minimálně na 10 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: FTX, Hoo.com, AscendEX (BitMax), Gate.io, Kraken, LATOKEN, CoinEx, Serum DEX, Raydium, Orca.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu MNGO?

Podle nám dostupných informací, Mango Markets není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Mango Markets za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za Mango Markets.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Hytopia | Kde koupit Impossible Decentralized Incubator Access | Kde koupit GraphLinq Protocol | Kde koupit Socean Staked Sol

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:29
BurzaKryptoměnový párSpread
Hoo.comMNGO/USDT0.838097%
AscendEX (BitMax)MNGO/USDT0.401137%
Gate.ioMNGO/ETH0.443762%
LATOKENMNGO/USDT1.248728%
CoinExMNGO/USDT1.98895%
Gate.ioMNGO/USDT0.256253%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top