Cornucopias

Kde a jak koupit Cornucopias? + tip jak ušetřit

Cornucopias se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je PancakeSwap (v2), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu COPI platební kartou.


Kde je možné koupit COPI?

Cornucopias není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na PancakeSwap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu COPI?

Podle nám dostupných informací, Cornucopias není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Cornucopias, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte COPI.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Strike | Kde koupit Astroport.fi | Kde koupit Meter Governance | Kde koupit Forta

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 14:27
BurzaKryptoměnový párSpread
PancakeSwap (v2)COPI/WBNB0.602919%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top