RigoBlock

Kde a jak koupit RigoBlock? + tip jak ušetřit

RigoBlock se dá koupit minimálně na 2 burzách (Uniswap (v3), Loopring AMM..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu GRG ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit GRG?

RigoBlock je možné koupit minimálně na 2 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Uniswap (v3), Loopring AMM.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu GRG?

Podle nám dostupných informací, RigoBlock není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit RigoBlock za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za ETH a následně směnit za RigoBlock.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit DexCheck | Kde koupit Beefy.Finance | Kde koupit BOX Token | Kde koupit Unifi Protocol DAO

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top