Kde a jak koupit BNB48 Club Token? + tip jak ušetřit

BNB48 Club Token

BNB48 Club Token se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Dodo (BSC), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu KOGE platební kartou.


Kde je možné koupit KOGE?

BNB48 Club Token není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Dodo (BSC).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu KOGE?

Podle nám dostupných informací, BNB48 Club Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se BNB48 Club Token, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte KOGE.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Rootkit | Kde koupit Hourglass | Kde koupit Verge | Kde koupit Refinable

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 11.02.2022 20:53
BurzaKryptoměnový párSpread
Dodo (BSC)KOGE/WBNB0.631229%
Dodo (BSC)KOGE/DODO0.01%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top