Home » Kryptoměny » VeriSafe kurz & Analýza vývoje kurzu VSF na další měsíc

VeriSafe kurz & Analýza vývoje kurzu VSF na další měsíc

Pomocí 24 indikátorů vznikla analýza vývoje kurzu kryptoměny VeriSafe na další 4h až měsíc. Sledujte aktuální i historické ceny VSF v online grafu a převádějte kurzy pomocí naší kalkulačky.


Obchodovat CFD kryptoměny u IQ Option

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. 83% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Aktuální k 18.02.2020 08:59
1 VeriSafe = 0,00 CZK 1 000 CZK = 824 905,05 VSF
100 VeriSafe = 0,12 CZK100 000 CZK = 82 490 505,01 VSF

Jak růst, tak pokles kurzu je příležitost pro obchodování. Díky CFD brokerům je totiž možné obchodovat i pokles cen. Nejhorší jsou pro obchodníka stabilní kurzy, nemůže totiž "naskočit na vlnu a svést se na ní".

Josef Kuchař, vlastník webu forbino.com

Naskočením na vlnu, mám na mysli obchodování ve směru trendu, jednoduše řečeno, když kurz klesá, obchoduji pokles a když roste obchoduji růst.


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně VSF/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Tržní hodnota a aktuální kurz kryptoměny VeriSafe v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00005
Aktuální cena v CZK 0,00
Celková tržní hodnota v USD 575 254
Celková tržní hodnota v CZK 13 190 048
Změna ceny za posledních 24h 62.28%
Změna kurzu za posledních 7 dní -58.8%
Aktualizováno 18.02.2020 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny VeriSafe zvýšila o 62.28%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota VSF snížila o 58.8%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny VeriSafe k 18.02.2020 08:59 je 575 254 USD (zhruba 13 190 048 Kč), což z ní dělá 1242. nejcennější kryptoměnu světa.

Historické ceny

DatumKurz v USDKurz v CZKZměna za 24h
18.02.20200,00005 USD
(0,00 CZK)
0,0028.35%
17.02.20200,00003 USD
(0,00 CZK)
0,00-24.23%
16.02.20200,00005 USD
(0,00 CZK)
0,00-5.2%
15.02.20200,00005 USD
(0,00 CZK)
0,0090.07%
14.02.20200,00006 USD
(0,00 CZK)
0,0090.07%

Kalkulačka ceny VSF v českých korunách

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: VSF

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny VeriSafe na české koruny a naopak cenu CZK na VSF. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 18.02.2020 08:59

Obchodovat CFD kryptoměny u IQ Option

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. 83% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Analýza budoucího vývoje VeriSafe kurzu

Widget výše funguje na základě použití 24 indikátorů, čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup (BUY), prodej (SELL) nebo nedělat nic (NEUTRAL). Při kombinaci většího počtu indikátorů by teoreticky mohlo docházet ke zpřesnění předpovědi budoucího kurzu oproti použití jen jednoho indikátoru. Bohužel nevíme, jaké indikátory jsou v technické analýze výše použity, jedná se o externí plugin od TradingView a tuto informaci neposkytují.

Přestože považujeme widget za užitečnou pomůcku pro hrubý odhad budoucí ceny digitální měny VeriSafe, rozhodně nedoporučujeme obchodovat na základě informací z něj získaných. Zejména z toho důvodu, že kryptoměny jsou často výrazně ovlivňovány událostmi na trhu, které se nedají pomocí technické analýzy předpovídat.

Proč nekupovat VeriSafe?

Přímé nakupování kryptoměn na burze s sebou nese určitá rizika a poplatky, které je třeba brát v potaz.

O co se jedná?

 • Riziko vykradení burzy není zanedbatelné. V minulosti byly vykradeny i velké burzy a došlo ke ztrátám stovek milionů dolarů. Což mělo za důsledek zvýšení zabezpečení burz, ovšem nikdy si nemůžete být jistí, že se nepodaří někomu zabezpečení obejít.

 • Dvojí poplatky za směnu peněz. VeriSafe bohužel nemůžete přímo koupit za fiat ("standardní peníze" => české koruny, eura, usd apod.), ale je zapotřebí nejprve koupit BitCoin nebo Ethereum a až za něj pak můžete koupit na burze VSF.

 • Nemůžete vydělat na poklesu kurzu. To je podle mě ten nejzásadnější problém. Zhruba stejnou dobu, co kurz roste, zpravidla i klesá. Vy tak nemáte šanci obchodovat pokles kurzu, což snižuje množství vašich obchodů cca. na polovinu.

  Řešením může být VSF nekupovat, ale pouze spekulovat o změně jeho ceny pomocí CFD.  Zjednodušeně řečeno se jedná o sázku na to, zda kurz poroste nebo bude klesat v určitém čase. Doporučuji vám si přečíst článek co je to contract for difference.

Na druhou stranu přímé koupení VSF má i své výhody, například můžete tuto virtuální měnu držet roky ve své peněžence a neplatit za to žádné poplatky. Případně můžete využívat VeriSafe technologii pro vaše účely. Vidíte nějaké další výhody? Podělte se o ně s námi v komentářích.

Jelikož VeriSafe patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu VSF. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Často kladené dotazy

Jaký bude mít VeriSafe kurz za den/týden/měsíc?

Předpovědět správně kurz VSF není jednoduché. Nicméně jsme pro váš připravili technickou analýzu, která vám může pomoci zjistit, zda je lepší tuto kryptoměnu prodávat nebo kupovat.

Jak koupit VeriSafe?

Obecně je možné kryptoměny kupovat na burzách nebo ve směnárnách. Připravili jsme pro vás článek, který detailně celý proces nákupu vysvětluje, zjistíte jaký je rozdíl mezi směnárnou a burzou. Také jsme srovnali kryptoměnové burzy podle nákladů na nákup a prodej.

Mohu nějak vydělat na padajícím kurzu kryptoměn?

Ano, pomocí CFD - článek kompletně vysvětluje celý proces.

Vyplatí se obchodovat VeriSafe nebo mi doporučíte jinou kryptoměnu?

Reálně nemůžeme hodnotit, zda se vám vyplatí nebo nevyplatí VSF obchodovat, každá kryptoměna je specifická a je potřeba znát vše, co ovlivňuje její cenu. Nicméně zastáváme názor, že je vždy bezpečnější obchodovat kryptoměny s vyšší tržní kapitalizací, zpravidla u nich nedochází k takovým výkyvům kurzů jako u těch s nižší cenou.

Názory a zkušenosti s VSF

Vyplatí se zajímat o VeriSafe a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas VeriSafe koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Novinky ze světa kryptoměn

  Napsat komentář

  Souhlasím s pravidly diskuze.

  Pravidla diskuze

  1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

  2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

  Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.