Home » Kryptoměny » Ripio Credit Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit RCN?

Ripio Credit Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit RCN?

Ripio Credit Network

Sledujte aktuální kurz Ripio Credit Network v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod RCN do českých korun. Víte, kde koupit Ripio Credit Network?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně RCN/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Ripio Credit Network(RCN) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,13146
Aktuální cena v CZK2,69
Celková tržní hodnota v USD64 287 305
Celková tržní hodnota v CZK1 314 026 092
Změna ceny za posledních 24h6.56%
Změna kurzu za posledních 7 dní34.55%
Aktualizováno19.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Ripio Credit Network zvýšila o 6.56%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota RCN zvýšila o 34.55%. Celková tržní hodnota kryptoměny Ripio Credit Network k 19.04.2018 08:59 je 64 287 305 USD (zhruba 1 314 026 092 Kč), což z ní dělá 177. nejcennější kryptoměnu světa.

Ripio Credit Network kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: RCN

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Ripio Credit Network na české koruny a naopak cenu CZK na RCN. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 19.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Ripio Credit Network

RCN je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Ripio Credit Network?

Vyplatí se zajímat o RCN a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Ripio Credit Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit RCN?
3.5 (70%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Ripio Credit Network koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.