REUCOIN kurz & Analýza vývoje kurzu REU na další měsíc

Pomocí 24 indikátorů vznikla analýza vývoje kurzu kryptoměny REUCOIN na další 4h až měsíc. Sledujte aktuální i historické ceny REU v online grafu a převádějte kurzy pomocí naší kalkulačky.


Obchodovat CFD kryptoměny u Admirals

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. 75% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Aktuální k 09.12.2021 13:49
1 REUCOIN = 3 708,51 CZK 1 000 CZK = 0,27 REU
100 REUCOIN = 370 850,60 CZK100 000 CZK = 26,97 REU

Jak růst, tak pokles kurzu je příležitost pro obchodování. Díky CFD brokerům je totiž možné obchodovat i pokles cen. Nejhorší jsou pro obchodníka stabilní kurzy, nemůže totiž "naskočit na vlnu a svést se na ní".

Josef Kuchař, vlastník webu forbino.com

Naskočením na vlnu, mám na mysli obchodování ve směru trendu, jednoduše řečeno, když kurz klesá, obchoduji pokles a když roste obchoduji růst.


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně REU/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Tržní hodnota a aktuální kurz kryptoměny REUCOIN v USD a CZK

Aktuální cena v USD 164,87743
Aktuální cena v CZK 3 708,51
Celková tržní hodnota v USD 0
Celková tržní hodnota v CZK 0
Změna ceny za posledních 24h -2.42%
Změna kurzu za posledních 7 dní -6.94%
Aktualizováno 09.12.2021 13:49

Za posledních 24h se cena kryptoměny REUCOIN snížila o 2.42%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota REU snížila o 6.94%. Celková tržní hodnota kryptoměny REUCOIN k 09.12.2021 13:49 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 4187. nejcennější kryptoměnu světa.

Historické ceny

DatumKurz v USDKurz v CZKZměna za 24h
25.11.2021422,70956 USD
(9 614,26 CZK)
9 614,260%

Kalkulačka ceny REU v českých korunách

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: REU

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny REUCOIN na české koruny a naopak cenu CZK na REU. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 09.12.2021 13:49

Obchodovat CFD kryptoměny u Admirals

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi.   75% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Analýza budoucího vývoje REUCOIN kurzu

Widget výše funguje na základě použití 24 indikátorů, čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup (BUY), prodej (SELL) nebo nedělat nic (NEUTRAL). Při kombinaci většího počtu indikátorů by teoreticky mohlo docházet ke zpřesnění předpovědi budoucího kurzu oproti použití jen jednoho indikátoru. Bohužel nevíme, jaké indikátory jsou v technické analýze výše použity, jedná se o externí plugin od TradingView a tuto informaci neposkytují.

Přestože považujeme widget za užitečnou pomůcku pro hrubý odhad budoucí ceny digitální měny REUCOIN, rozhodně nedoporučujeme obchodovat na základě informací z něj získaných. Zejména z toho důvodu, že kryptoměny jsou často výrazně ovlivňovány událostmi na trhu, které se nedají pomocí technické analýzy předpovídat.

Proč nekupovat REUCOIN?

Přímé nakupování kryptoměn na burze s sebou nese určitá rizika a poplatky, které je třeba brát v potaz.

O co se jedná?

  • Riziko vykradení burzy není zanedbatelné. V minulosti byly vykradeny i velké burzy a došlo ke ztrátám stovek milionů dolarů. Což mělo za důsledek zvýšení zabezpečení burz, ovšem nikdy si nemůžete být jistí, že se nepodaří někomu zabezpečení obejít.

  • Dvojí poplatky za směnu peněz. REUCOIN bohužel nemůžete přímo koupit za fiat ("standardní peníze" => české koruny, eura, usd apod.), ale je zapotřebí nejprve koupit BitCoin nebo Ethereum a až za něj pak můžete koupit na burze REU.

  • Nemůžete vydělat na poklesu kurzu. To je podle mě ten nejzásadnější problém. Zhruba stejnou dobu, co kurz roste, zpravidla i klesá. Vy tak nemáte šanci obchodovat pokles kurzu, což snižuje množství vašich obchodů cca. na polovinu.

    Řešením může být REU nekupovat, ale pouze spekulovat o změně jeho ceny pomocí CFD.  Zjednodušeně řečeno se jedná o sázku na to, zda kurz poroste nebo bude klesat v určitém čase. Doporučuji vám si přečíst článek co je to contract for difference.

Na druhou stranu přímé koupení REU má i své výhody, například můžete tuto virtuální měnu držet roky ve své peněžence a neplatit za to žádné poplatky. Případně můžete využívat REUCOIN technologii pro vaše účely. Vidíte nějaké další výhody? Podělte se o ně s námi v komentářích.

Jelikož REUCOIN patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu REU. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Často kladené dotazy

Jaký bude mít REUCOIN kurz za den/týden/měsíc?

Předpovědět správně kurz REU není jednoduché. Nicméně jsme pro váš připravili technickou analýzu, která vám může pomoci zjistit, zda je lepší tuto kryptoměnu prodávat nebo kupovat.

Jak koupit REUCOIN?

Obecně je možné kryptoměny kupovat na burzách nebo ve směnárnách. Připravili jsme pro vás článek, který detailně celý proces nákupu vysvětluje, zjistíte jaký je rozdíl mezi směnárnou a burzou. Také jsme srovnali kryptoměnové burzy podle nákladů na nákup a prodej.

Mohu nějak vydělat na padajícím kurzu kryptoměn?

Ano, pomocí CFD - článek kompletně vysvětluje celý proces.

Vyplatí se obchodovat REUCOIN nebo mi doporučíte jinou kryptoměnu?

Reálně nemůžeme hodnotit, zda se vám vyplatí nebo nevyplatí REU obchodovat, každá kryptoměna je specifická a je potřeba znát vše, co ovlivňuje její cenu. Nicméně zastáváme názor, že je vždy bezpečnější obchodovat kryptoměny s vyšší tržní kapitalizací, zpravidla u nich nedochází k takovým výkyvům kurzů jako u těch s nižší cenou.

Názory a zkušenosti s REU

Vyplatí se zajímat o REUCOIN a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost?

Napadá vás, kdy je nejlepší čas REUCOIN koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Novinky ze světa kryptoměn

REUCOIN kurz & Analýza vývoje kurzu REU na další měsíc

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.

Scroll to top