Home » Kryptoměny » Quantum Resistant Ledger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QRL?

Quantum Resistant Ledger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QRL?

Quantum Resistant Ledger

Sledujte aktuální kurz Quantum Resistant Ledger v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod QRL do českých korun. Víte, kde koupit Quantum Resistant Ledger?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně QRL/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Quantum Resistant Ledger(QRL) v USD a CZK

Aktuální cena v USD1,34841
Aktuální cena v CZK28,17
Celková tržní hodnota v USD70 117 320
Celková tržní hodnota v CZK1 464 986 058
Změna ceny za posledních 24h0.19%
Změna kurzu za posledních 7 dní25.36%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Quantum Resistant Ledger zvýšila o 0.19%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota QRL zvýšila o 25.36%. Celková tržní hodnota kryptoměny Quantum Resistant Ledger k 25.04.2018 17:59 je 70 117 320 USD (zhruba 1 464 986 058 Kč), což z ní dělá 184. nejcennější kryptoměnu světa.

Quantum Resistant Ledger kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: QRL

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Quantum Resistant Ledger na české koruny a naopak cenu CZK na QRL. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Quantum Resistant Ledger

QRL je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Quantum Resistant Ledger?

Vyplatí se zajímat o QRL a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Quantum Resistant Ledger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QRL?
5 (100%) 4 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Quantum Resistant Ledger koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.