Home » Kryptoměny » Quantum Resistant Ledger kurz

Quantum Resistant Ledger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QRL?

Quantum Resistant Ledger

Sledujte aktuální kurz Quantum Resistant Ledger v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod QRL do českých korun. Víte, kde koupit Quantum Resistant Ledger?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 14.12.2018 11:01
1 Quantum Resistant Ledger = 3,71 CZK 1 000 CZK = 269,61 QRL
100 Quantum Resistant Ledger = 370,91 CZK 100 000 CZK = 26 960,63 QRL

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně QRL/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Quantum Resistant Ledger(QRL) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,16241
Aktuální cena v CZK 3,71
Celková tržní hodnota v USD 8 445 286
Celková tržní hodnota v CZK 192 873 867
Změna ceny za posledních 24h -3.29%
Změna kurzu za posledních 7 dní -5.28%
Aktualizováno 14.12.2018 11:01

Za posledních 24h se cena kryptoměny Quantum Resistant Ledger snížila o 3.29%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota QRL snížila o 5.28%. Celková tržní hodnota kryptoměny Quantum Resistant Ledger k 14.12.2018 11:01 je 8 445 286 USD (zhruba 192 873 867 Kč), což z ní dělá 232. nejcennější kryptoměnu světa.

Historie kurzu Quantum Resistant Ledger

Quantum Resistant Ledger kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: QRL

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Quantum Resistant Ledger na české koruny a naopak cenu CZK na QRL. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 14.12.2018 11:01

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Quantum Resistant Ledger?

Jelikož Quantum Resistant Ledger patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu QRL. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Quantum Resistant Ledger pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Quantum Resistant Ledger. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Quantum Resistant Ledger?

V první řadě si ověřte, zda je možné Quantum Resistant Ledger koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (QRL). Pokud na burze Quantum Resistant Ledger najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za QRL. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Quantum Resistant Ledger?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Quantum Resistant Ledger?

Vyplatí se zajímat o QRL a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Quantum Resistant Ledger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QRL?
4.5 (89.23%) 13 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Quantum Resistant Ledger koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.