Home » Kryptoměny » Obsidian kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ODN?

Obsidian kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ODN?

Obsidian

Sledujte aktuální kurz Obsidian v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod ODN do českých korun. Víte, kde koupit Obsidian?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně ODN/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Obsidian(ODN) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,14626
Aktuální cena v CZK3,06
Celková tržní hodnota v USD3 656 525
Celková tržní hodnota v CZK76 470 673
Změna ceny za posledních 24h-2.94%
Změna kurzu za posledních 7 dní49.78%
Aktualizováno26.04.2018 05:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Obsidian snížila o 2.94%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota ODN zvýšila o 49.78%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Obsidian k 26.04.2018 05:59 je 3 656 525 USD (zhruba 76 470 673 Kč), což z ní dělá 698. nejcennější kryptoměnu světa.

Obsidian kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: ODN

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Obsidian na české koruny a naopak cenu CZK na ODN. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.04.2018 05:59

Jak a kde koupit Obsidian

ODN je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Obsidian?

Vyplatí se zajímat o ODN a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Obsidian kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ODN?
4.3 (85.45%) 11 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Obsidian koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.