Home » Kryptoměny » Nimiq Exchange Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NET?

Nimiq Exchange Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NET?

Nimiq

Sledujte aktuální kurz Nimiq Exchange Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod NET do českých korun. Víte, kde koupit Nimiq Exchange Token?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně NET/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Nimiq Exchange Token(NET) v USD a CZK

Aktuální cena v USD1,72525
Aktuální cena v CZK35,64
Celková tržní hodnota v USD18 115 125
Celková tržní hodnota v CZK374 243 538
Změna ceny za posledních 24h1.76%
Změna kurzu za posledních 7 dní-19.53%
Aktualizováno23.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Nimiq Exchange Token zvýšila o 1.76%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota NET snížila o 19.53%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Nimiq Exchange Token k 23.04.2018 08:59 je 18 115 125 USD (zhruba 374 243 538 Kč), což z ní dělá 396. nejcennější kryptoměnu světa.

Nimiq Exchange Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: NET

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Nimiq Exchange Token na české koruny a naopak cenu CZK na NET. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Nimiq Exchange Token

NET je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Nimiq Exchange Token?

Vyplatí se zajímat o NET a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Nimiq Exchange Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NET?
3.5 (70%) 8 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Nimiq Exchange Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.