Home » Kryptoměny » Moeda Loyalty Points kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MDA?

Moeda Loyalty Points kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MDA?

Moeda Loyalty Points

Sledujte aktuální kurz Moeda Loyalty Points v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod MDA do českých korun. Víte, kde koupit Moeda Loyalty Points?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně MDA/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Moeda Loyalty Points(MDA) v USD a CZK

Aktuální cena v USD1,11534
Aktuální cena v CZK23,33
Celková tržní hodnota v USD21 892 884
Celková tržní hodnota v CZK457 856 456
Změna ceny za posledních 24h-5.08%
Změna kurzu za posledních 7 dní7.35%
Aktualizováno26.04.2018 05:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Moeda Loyalty Points snížila o 5.08%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota MDA zvýšila o 7.35%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Moeda Loyalty Points k 26.04.2018 05:59 je 21 892 884 USD (zhruba 457 856 456 Kč), což z ní dělá 355. nejcennější kryptoměnu světa.

Moeda Loyalty Points kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: MDA

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Moeda Loyalty Points na české koruny a naopak cenu CZK na MDA. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.04.2018 05:59

Jak a kde koupit Moeda Loyalty Points

MDA je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Moeda Loyalty Points?

Vyplatí se zajímat o MDA a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Moeda Loyalty Points kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MDA?
4.5 (90%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Moeda Loyalty Points koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.