Home » Kryptoměny » LinkEye kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit LET?

LinkEye kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit LET?

Sledujte aktuální kurz LinkEye v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod LET do českých korun. Víte, kde koupit LinkEye?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně LET/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny LinkEye(LET) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,05185
Aktuální cena v CZK1,07
Celková tržní hodnota v USD31 111 680
Celková tržní hodnota v CZK642 176 187
Změna ceny za posledních 24h8.23%
Změna kurzu za posledních 7 dní10.67%
Aktualizováno20.04.2018 23:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny LinkEye zvýšila o 8.23%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota LET zvýšila o 10.67%. Celková tržní hodnota kryptoměny LinkEye k 20.04.2018 23:59 je 31 111 680 USD (zhruba 642 176 187 Kč), což z ní dělá 286. nejcennější kryptoměnu světa.

LinkEye kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: LET

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny LinkEye na české koruny a naopak cenu CZK na LET. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 20.04.2018 23:59

Jak a kde koupit LinkEye

LET je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně LinkEye?

Vyplatí se zajímat o LET a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

LinkEye kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit LET?
4 (80%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas LinkEye koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.