Home » Kryptoměny » Jesus Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit JC?

Jesus Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit JC?

Sledujte aktuální kurz Jesus Coin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod JC do českých korun. Víte, kde koupit Jesus Coin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně JC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Jesus Coin(JC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00008
Aktuální cena v CZK0,00
Celková tržní hodnota v USD1 422 579
Celková tržní hodnota v CZK29 674 531
Změna ceny za posledních 24h-12.3%
Změna kurzu za posledních 7 dní-13.64%
Aktualizováno25.04.2018 16:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Jesus Coin snížila o 12.3%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota JC snížila o 13.64%. Celková tržní hodnota kryptoměny Jesus Coin k 25.04.2018 16:59 je 1 422 579 USD (zhruba 29 674 531 Kč), což z ní dělá 1060. nejcennější kryptoměnu světa.

Jesus Coin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: JC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Jesus Coin na české koruny a naopak cenu CZK na JC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 16:59

Jak a kde koupit Jesus Coin

JC je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Jesus Coin?

Vyplatí se zajímat o JC a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Jesus Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit JC?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Jesus Coin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.