Home » Kryptoměny » Influxcoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit INFX?

Influxcoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit INFX?

Influxcoin

Sledujte aktuální kurz Influxcoin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod INFX do českých korun. Víte, kde koupit Influxcoin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně INFX/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Influxcoin(INFX) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,15198
Aktuální cena v CZK3,18
Celková tržní hodnota v USD254 328
Celková tržní hodnota v CZK5 318 874
Změna ceny za posledních 24h-8.24%
Změna kurzu za posledních 7 dní34.04%
Aktualizováno26.04.2018 05:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Influxcoin snížila o 8.24%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota INFX zvýšila o 34.04%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Influxcoin k 26.04.2018 05:59 je 254 328 USD (zhruba 5 318 874 Kč), což z ní dělá 1138. nejcennější kryptoměnu světa.

Influxcoin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: INFX

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Influxcoin na české koruny a naopak cenu CZK na INFX. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.04.2018 05:59

Jak a kde koupit Influxcoin

INFX je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Influxcoin?

Vyplatí se zajímat o INFX a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Influxcoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit INFX?
4 (80%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Influxcoin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.