Home » Kryptoměny » IHT Real Estate Protocol kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit IHT?

IHT Real Estate Protocol kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit IHT?

Sledujte aktuální kurz IHT Real Estate Protocol v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod IHT do českých korun. Víte, kde koupit IHT Real Estate Protocol?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně IHT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny IHT Real Estate Protocol(IHT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,17598
Aktuální cena v CZK3,68
Celková tržní hodnota v USD62 751 192
Celková tržní hodnota v CZK1 311 082 937
Změna ceny za posledních 24h-14.21%
Změna kurzu za posledních 7 dní90.38%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny IHT Real Estate Protocol snížila o 14.21%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota IHT zvýšila o 90.38%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny IHT Real Estate Protocol k 25.04.2018 17:59 je 62 751 192 USD (zhruba 1 311 082 937 Kč), což z ní dělá 196. nejcennější kryptoměnu světa.

IHT Real Estate Protocol kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: IHT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny IHT Real Estate Protocol na české koruny a naopak cenu CZK na IHT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit IHT Real Estate Protocol

IHT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně IHT Real Estate Protocol?

Vyplatí se zajímat o IHT a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

IHT Real Estate Protocol kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit IHT?
5 (100%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas IHT Real Estate Protocol koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.