Home » Kryptoměny » Humaniq kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HMQ?

Humaniq kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HMQ?

Humaniq

Sledujte aktuální kurz Humaniq v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod HMQ do českých korun. Víte, kde koupit Humaniq?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně HMQ/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Humaniq(HMQ) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,17903
Aktuální cena v CZK3,74
Celková tržní hodnota v USD29 157 841
Celková tržní hodnota v CZK609 205 133
Změna ceny za posledních 24h-12.84%
Změna kurzu za posledních 7 dní6.87%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Humaniq snížila o 12.84%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota HMQ zvýšila o 6.87%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Humaniq k 25.04.2018 17:59 je 29 157 841 USD (zhruba 609 205 133 Kč), což z ní dělá 301. nejcennější kryptoměnu světa.

Humaniq kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: HMQ

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Humaniq na české koruny a naopak cenu CZK na HMQ. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Humaniq

HMQ je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Humaniq?

Vyplatí se zajímat o HMQ a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Humaniq kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HMQ?
4.5 (90%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Humaniq koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.