Home » Kryptoměny » Genaro Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GNX?

Genaro Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GNX?

Sledujte aktuální kurz Genaro Network v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod GNX do českých korun. Víte, kde koupit Genaro Network?


Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně GNX/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Genaro Network(GNX) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,20872
Aktuální cena v CZK4,67
Celková tržní hodnota v USD50 439 524
Celková tržní hodnota v CZK1 128 565 103
Změna ceny za posledních 24h1.79%
Změna kurzu za posledních 7 dní-4.65%
Aktualizováno19.06.2018 16:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Genaro Network zvýšila o 1.79%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota GNX snížila o 4.65%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Genaro Network k 19.06.2018 16:59 je 50 439 524 USD (zhruba 1 128 565 103 Kč), což z ní dělá 169. nejcennější kryptoměnu světa.

Genaro Network kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: GNX

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Genaro Network na české koruny a naopak cenu CZK na GNX. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 19.06.2018 16:59

Vyplatí se obchodovat Genaro Network?

Jelikož Genaro Network patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu GNX. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Genaro Network pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Genaro Network. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Genaro Network?

V první řadě si ověřte, zda je možné Genaro Network koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (GNX). Pokud na burze Genaro Network najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za GNX. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Genaro Network?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Genaro Network?

Vyplatí se zajímat o GNX a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Genaro Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GNX?
4 (80%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Genaro Network koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.