Decentralized Asset Trading Platform kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DATP?

Sledujte aktuální kurz Decentralized Asset Trading Platform v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod DATP do českých korun. Víte, kde koupit Decentralized Asset Trading Platform?


Obchodovat CFD kryptoměny u Admirals

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. 71% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Aktuální k 22.06.2021 19:00
1 Decentralized Asset Trading Platform = 0,00 CZK 1 000 CZK = 20 055 887,03 DATP
100 Decentralized Asset Trading Platform = 0,00 CZK 100 000 CZK = 2 005 588 702,54 DATP

Jak růst, tak pokles kurzu je příležitost pro obchodování. Díky CFD brokerům je totiž možné obchodovat i pokles cen. Nejhorší jsou pro obchodníka stabilní kurzy, nemůže totiž "naskočit na vlnu a svést se na ní".

Josef Kuchař, vlastník webu forbino.com

Naskočením na vlnu, mám na mysli obchodování ve směru trendu, jednoduše řečeno, když kurz klesá, obchoduji pokles a když roste obchoduji růst.


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně DATP/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Tržní hodnota a aktuální kurz kryptoměny Decentralized Asset Trading Platform v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00000
Aktuální cena v CZK 0,00
Celková tržní hodnota v USD 27 579
Celková tržní hodnota v CZK 589 378
Změna ceny za posledních 24h 25.24%
Změna kurzu za posledních 7 dní -14.08%
Aktualizováno 22.06.2021 19:00

Za posledních 24h se cena kryptoměny Decentralized Asset Trading Platform zvýšila o 25.24%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota DATP snížila o 14.08%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Decentralized Asset Trading Platform k 22.06.2021 19:00 je 27 579 USD (zhruba 589 378 Kč), což z ní dělá 1657. nejcennější kryptoměnu světa.

Historické ceny

Kalkulačka ceny DATP v českých korunách

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: DATP

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Decentralized Asset Trading Platform na české koruny a naopak cenu CZK na DATP. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 22.06.2021 19:00

Obchodovat CFD kryptoměny u Admirals

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi.   71% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Analýza budoucího vývoje Decentralized Asset Trading Platform kurzu

Widget výše funguje na základě použití 24 indikátorů, čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup (BUY), prodej (SELL) nebo nedělat nic (NEUTRAL). Při kombinaci většího počtu indikátorů by teoreticky mohlo docházet ke zpřesnění předpovědi budoucího kurzu oproti použití jen jednoho indikátoru. Bohužel nevíme, jaké indikátory jsou v technické analýze výše použity, jedná se o externí plugin od TradingView a tuto informaci neposkytují.

Přestože považujeme widget za užitečnou pomůcku pro hrubý odhad budoucí ceny digitální měny Decentralized Asset Trading Platform, rozhodně nedoporučujeme obchodovat na základě informací z něj získaných. Zejména z toho důvodu, že kryptoměny jsou často výrazně ovlivňovány událostmi na trhu, které se nedají pomocí technické analýzy předpovídat.

Proč nekupovat Decentralized Asset Trading Platform?

Přímé nakupování kryptoměn na burze s sebou nese určitá rizika a poplatky, které je třeba brát v potaz.

O co se jedná?

  • Riziko vykradení burzy není zanedbatelné. V minulosti byly vykradeny i velké burzy a došlo ke ztrátám stovek milionů dolarů. Což mělo za důsledek zvýšení zabezpečení burz, ovšem nikdy si nemůžete být jistí, že se nepodaří někomu zabezpečení obejít.

  • Dvojí poplatky za směnu peněz. Decentralized Asset Trading Platform bohužel nemůžete přímo koupit za fiat ("standardní peníze" => české koruny, eura, usd apod.), ale je zapotřebí nejprve koupit BitCoin nebo Ethereum a až za něj pak můžete koupit na burze DATP.

  • Nemůžete vydělat na poklesu kurzu. To je podle mě ten nejzásadnější problém. Zhruba stejnou dobu, co kurz roste, zpravidla i klesá. Vy tak nemáte šanci obchodovat pokles kurzu, což snižuje množství vašich obchodů cca. na polovinu.

    Řešením může být DATP nekupovat, ale pouze spekulovat o změně jeho ceny pomocí CFD.  Zjednodušeně řečeno se jedná o sázku na to, zda kurz poroste nebo bude klesat v určitém čase. Doporučuji vám si přečíst článek co je to contract for difference.

Na druhou stranu přímé koupení DATP má i své výhody, například můžete tuto virtuální měnu držet roky ve své peněžence a neplatit za to žádné poplatky. Případně můžete využívat Decentralized Asset Trading Platform technologii pro vaše účely. Vidíte nějaké další výhody? Podělte se o ně s námi v komentářích.

Často kladené dotazy

Jaký bude mít Decentralized Asset Trading Platform kurz za den/týden/měsíc?

Předpovědět správně kurz DATP není jednoduché. Nicméně jsme pro váš připravili technickou analýzu, která vám může pomoci zjistit, zda je lepší tuto kryptoměnu prodávat nebo kupovat.

Jak koupit Decentralized Asset Trading Platform?

Obecně je možné kryptoměny kupovat na burzách nebo ve směnárnách. Připravili jsme pro vás článek, který detailně celý proces nákupu vysvětluje, zjistíte jaký je rozdíl mezi směnárnou a burzou. Také jsme srovnali kryptoměnové burzy podle nákladů na nákup a prodej.

Mohu nějak vydělat na padajícím kurzu kryptoměn?

Ano, pomocí CFD - článek kompletně vysvětluje celý proces.

Vyplatí se obchodovat Decentralized Asset Trading Platform nebo mi doporučíte jinou kryptoměnu?

Reálně nemůžeme hodnotit, zda se vám vyplatí nebo nevyplatí DATP obchodovat, každá kryptoměna je specifická a je potřeba znát vše, co ovlivňuje její cenu. Nicméně zastáváme názor, že je vždy bezpečnější obchodovat kryptoměny s vyšší tržní kapitalizací, zpravidla u nich nedochází k takovým výkyvům kurzů jako u těch s nižší cenou.

Názory a zkušenosti s DATP

Vyplatí se zajímat o Decentralized Asset Trading Platform a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost?

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Decentralized Asset Trading Platform koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Decentralized Asset Trading Platform kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DATP?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.

Scroll to top