Home » Kryptoměny » Circuits of Value kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit COVAL?

Circuits of Value kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit COVAL?

Circuits of Value

Sledujte aktuální kurz Circuits of Value v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod COVAL do českých korun. Víte, kde koupit Circuits of Value?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně COVAL/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Circuits of Value(COVAL) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00886
Aktuální cena v CZK0,19
Celková tržní hodnota v USD8 855 400
Celková tržní hodnota v CZK185 019 016
Změna ceny za posledních 24h-9.65%
Změna kurzu za posledních 7 dní0.79%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Circuits of Value snížila o 9.65%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota COVAL zvýšila o 0.79%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Circuits of Value k 25.04.2018 17:59 je 8 855 400 USD (zhruba 185 019 016 Kč), což z ní dělá 544. nejcennější kryptoměnu světa.

Circuits of Value kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: COVAL

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Circuits of Value na české koruny a naopak cenu CZK na COVAL. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Circuits of Value

COVAL je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Circuits of Value?

Vyplatí se zajímat o COVAL a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Circuits of Value kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit COVAL?
5 (100%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Circuits of Value koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.