Initiative Q rychlé info – jen další příživník na kryptoměnách?

Initiative Q

Pokud pravidelně sledujete diskuze o kryptoměnách, určitě jste se již s Initiative Q setkali. V tom to článku si řekneme, jak Initiative Q funguje a zda má význam se tímto systémem zabývat.


V současné době (4.11.2018) má Initiative Q přes 2 000 000 uživatelů a noví přibývají astronomickou rychlostí. Proč?

Možná lepší otázka by byla „proč ne“?

Tím, že se zapojíte do systému Q, nic neriskujete, respektive riskujete maximálně nějaký spam ve vašem e-mailu, ale můžete hodně získat, pokud systém bude fungovat. To a také povedená reklamní kampaň vede řadu lidí k registraci na webových stránkách https://initiativeq.com. Reklamní kampaň spočívá v tom, že samotní uživatelé zvou nové lidi do systému a za to dostávají Q měnu. Maximálně můžete pozvat 5 lidí.

Co je cílem Q Initiative?

Oficiálním cílem je získat masu lidí do sítě Q a nastartovat novou kryptoměnu. O pravém cíli můžeme jen spekulovat, možná se shoduje s tím oficiálním, ale značně o tom pochybuji.

Jakou má Q hodnotu?

Momentálně nulovou. Cílem společnosti je, aby jedna jednotka Q v budoucnu odpovídala 1 USD.

Závěr – můj názor na Q Initiative

V zásadě nemá význam tento systém řešit, není k tomu žádný důvod. Registrace nic nestojí, zabere 20 sekund času a nic jiného než se registrovat a získat nové uživatele nemůžete. Pokud se zaregistrujete a nasdílíte odkaz na sociální síti, tak je to zhruba maximum, co proto můžete udělat. Pravděpodobně výsledek bude nulový.

Initiative Q rychlé info – jen další příživník na kryptoměnách?

Mohlo by vás zajímat:

Napsat komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to top