Swarm Markets

Kde a jak koupit Swarm Markets? + tip jak ušetřit

Swarm Markets se dá koupit minimálně na 4 burzách (Uniswap (v3), BitGlobal..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SMT ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SMT?

Swarm Markets je možné koupit minimálně na 4 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Uniswap (v3), BitGlobal, Quickswap, Uniswap (Polygon).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SMT?

Podle nám dostupných informací, Swarm Markets není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Swarm Markets za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Swarm Markets.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit FEG | Kde koupit Ambire AdEx | Kde koupit Mango Markets | Kde koupit CEEK Smart VR Token

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 08:04
BurzaKryptoměnový párSpread
BitGlobalSMT/USDT1.733102%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top