Kde a jak koupit SuperFarm? + tip jak ušetřit

SuperFarm

SuperFarm se dá koupit minimálně na 20 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SUPER ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SUPER?

SuperFarm je možné koupit minimálně na 20 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, Uniswap (v2), HitBTC, FMFW.io, KuCoin, Nominex, Coinbase, Bitvavo, Huobi Global, Crypto.com, BKEX, Hotbit, Sushiswap, Poloniex, Honeyswap (Polygon), Hoo.com, Quickswap, PancakeSwap (v2), Koinbazar.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu SUPER?

Podle nám dostupných informací, SuperFarm není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit SuperFarm za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BUSD, BTC nebo ETH a následně směnit za SuperFarm.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Echelon Prime | Kde koupit Trust Wallet Token | Kde koupit XDC Network | Kde koupit IoTeX

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top