Steem

Kde a jak koupit Steem? + tip jak ušetřit

Steem se dá koupit minimálně na 16 burzách (Binance, Huobi Global..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu STEEM ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit STEEM?

Steem je možné koupit minimálně na 16 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Huobi Global, Upbit, Gate.io, Poloniex, Bitvavo, Bithumb, Bittrex, MEXC Global, CoinEx, ProBit Global, Nominex, WazirX, BiONE, Upbit Indonesia, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu STEEM?

Podle nám dostupných informací, Steem není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Steem za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za Steem.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Velo | Kde koupit Hashflow | Kde koupit WINkLink | Kde koupit Aurora

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top