Kde a jak koupit Steem Dollars? + tip jak ušetřit

Steem Dollars

Steem Dollars se dá koupit minimálně na 4 burzách (Upbit, Upbit Indonesia..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SBD ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SBD?

Steem Dollars je možné koupit minimálně na 4 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Upbit, Upbit Indonesia, Bittrex, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu SBD?

Podle nám dostupných informací, Steem Dollars není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Steem Dollars za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC, USDT nebo ETH a následně směnit za Steem Dollars.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit SingularityDAO | Kde koupit TruFin Staked MATIC | Kde koupit Planet Token | Kde koupit Persistence

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:47
BurzaKryptoměnový párSpread
UpbitSBD/BTC1.869072%
BittrexSBD/BTC2.697842%
HitBTCSBD/BTC12.301587%
HitBTCSBD/USDT20.138317%
HitBTCSBD/ETH66.12585%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top