Portal

Kde a jak koupit Portal? + tip jak ušetřit

Portal se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Huobi Global, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu PORTAL platební kartou.


Kde je možné koupit PORTAL?

Portal není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Huobi Global.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu PORTAL?

Podle nám dostupných informací, Portal není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Portal za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC a následně směnit za Portal.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Cryptonovae | Kde koupit Non-Fungible Yearn | Kde koupit Substratum | Kde koupit FalconX

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top