My Neighbor Alice

Kde a jak koupit My Neighbor Alice? + tip jak ušetřit

My Neighbor Alice se dá koupit minimálně na 42 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ALICE ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ALICE?

My Neighbor Alice je možné koupit minimálně na 42 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, TokoCrypto, Nominex, MEXC Global, Hoo.com, FMFW.io, HitBTC, AAX, Phemex, BTSE, KuCoin, PancakeSwap (v2), Huobi Global, Bitvavo, BitMart, AEX, Hotbit, BKEX, FTX, Indodax, Bithumb, Crypto.com, XT.COM, Bibox, LBank, CoinEx, LATOKEN, Virgox, Coinstore, WazirX, Poloniex, Bitget, Dcoin, BiONE, BTCEX, Nami., Koinbazar, ZebPay, OpenOcean, WOO Network, Uniswap (v3).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu ALICE?

Podle nám dostupných informací, My Neighbor Alice není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit My Neighbor Alice za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BUSD, BTC, ETH nebo BNB a následně směnit za My Neighbor Alice.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Euler | Kde koupit IX Swap | Kde koupit Dogelon Mars | Kde koupit Maple

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top