Mirrored Bitcoin

Kde a jak koupit Mirrored Bitcoin? + tip jak ušetřit

Mirrored Bitcoin se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Terraswap, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu MBTC platební kartou.


Kde je možné koupit MBTC?

Mirrored Bitcoin není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Terraswap.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu MBTC?

Podle nám dostupných informací, Mirrored Bitcoin není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Mirrored Bitcoin, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte MBTC.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Polytrade | Kde koupit Rowan Coin | Kde koupit tomiNet | Kde koupit Travala.com

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 12:20
BurzaKryptoměnový párSpread
TerraswapMBTC/UST0.602862%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top