Lido DAO

Kde a jak koupit Lido DAO? + tip jak ušetřit

Lido DAO se dá koupit minimálně na 14 burzách (Sushiswap, Gemini..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu LDO ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit LDO?

Lido DAO je možné koupit minimálně na 14 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Sushiswap, Gemini, Bybit, MEXC Global, CoinEx, Bitget, Uniswap (v2), BKEX, Digifinex, Deversifi, Sifchain, 1inch Liquidity Protocol, AAX, Poloniex.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu LDO?

Podle nám dostupných informací, Lido DAO není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Lido DAO za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za Lido DAO.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit WhiteBIT Token | Kde koupit Quant | Kde koupit Flow | Kde koupit Akash Network | Kde koupit dYdX

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:32
BurzaKryptoměnový párSpread
BybitLDO/USDT0.429783%
MEXC GlobalLDO/USDT1.492537%
CoinExLDO/USDT0.695418%
BitgetLDO/USDT0.893855%
BKEXLDO/USDT4.996443%
DigifinexLDO/USDT0.16882%
AAXLDO/USDT1.384156%
PoloniexLDO/USDT4.7318%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top