IdeaChain

Kde a jak koupit IdeaChain? + tip jak ušetřit

IdeaChain se dá koupit minimálně na 4 burzách (Hotbit, CREX24..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ICH ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ICH?

IdeaChain je možné koupit minimálně na 4 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Hotbit, CREX24, STEX, FinexBox.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu ICH?

Podle nám dostupných informací, IdeaChain není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit IdeaChain za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC a následně směnit za IdeaChain.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Advertise Coin | Kde koupit Football at AlphaVerse | Kde koupit ZTX | Kde koupit AhaToken

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 14:04
BurzaKryptoměnový párSpread
HotbitICH/BTC45.143745%
CREX24ICH/BTC5.44977%
STEXICH/BTC30.730731%
FinexBoxICH/BTC79.6%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top