GraphLinq Protocol

Kde a jak koupit GraphLinq Protocol? + tip jak ušetřit

GraphLinq Protocol se dá koupit minimálně na 7 burzách (Gate.io, MEXC Global..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu GLQ ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit GLQ?

GraphLinq Protocol je možné koupit minimálně na 7 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, MEXC Global, KuCoin, Uniswap (v2), Hotbit, Uniswap (v3), Bitrue.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu GLQ?

Podle nám dostupných informací, GraphLinq Protocol není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit GraphLinq Protocol za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za GraphLinq Protocol.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Groestlcoin | Kde koupit Solcasino Token | Kde koupit CatCoin.com | Kde koupit Cornucopias

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 12:20
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioGLQ/USDT1.135605%
MEXC GlobalGLQ/USDT0.6%
MEXC GlobalGLQ/BTC2.120952%
KuCoinGLQ/USDT0.668896%
Gate.ioGLQ/ETH2.434077%
KuCoinGLQ/BTC2.535211%
HotbitGLQ/USDT3.267974%
BitrueGLQ/USDT71%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top