Frontier

Kde a jak koupit Frontier? + tip jak ušetřit

Frontier se dá koupit minimálně na 32 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu FRONT ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit FRONT?

Frontier je možné koupit minimálně na 32 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, MEXC Global, XT.COM, OKX, KuCoin, Huobi Global, AscendEX (BitMax), BKEX, Hoo.com, AEX, PancakeSwap (v2), FTX, WazirX, Bitrue, LATOKEN, CoinEx, Poloniex, ProBit Global, Uniswap (v2), CoinTiger, Hotbit, Coinone, Sushiswap, Dfyn, Balancer (v1), FMFW.io, OpenOcean, Serum DEX, Luaswap, SakeSwap, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu FRONT?

Podle nám dostupných informací, Frontier není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Frontier za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BUSD, BTC, ETH nebo BNB a následně směnit za Frontier.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Velo | Kde koupit Ribbon Finance | Kde koupit Myria | Kde koupit Nakamoto Games

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top