Kde a jak koupit DexTools? + tip jak ušetřit

DexTools

DexTools se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Uniswap (v2), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu DEXT platební kartou.


Kde je možné koupit DEXT?

DexTools není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Uniswap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu DEXT?

Podle nám dostupných informací, DexTools není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se DexTools, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte DEXT.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit BitShares | Kde koupit INSTAR | Kde koupit cUNI | Kde koupit Hydra

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 10:52
BurzaKryptoměnový párSpread
Uniswap (v2)WETH/DEXT0.602813%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top