Boson Protocol

Kde a jak koupit Boson Protocol? + tip jak ušetřit

Boson Protocol se dá koupit minimálně na 15 burzách (Gate.io, KuCoin..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu BOSON ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit BOSON?

Boson Protocol je možné koupit minimálně na 15 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, KuCoin, Crypto.com, Bitfinex, Hoo.com, BKEX, LBank, Uniswap (v3), CoinEx, Bittrex, AEX, Hotbit, MEXC Global, FMFW.io, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu BOSON?

Podle nám dostupných informací, Boson Protocol není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Boson Protocol za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH nebo BTC a následně směnit za Boson Protocol.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Persistence | Kde koupit dForce Token | Kde koupit Zero Tech | Kde koupit MELD | Kde koupit PEPEBRC

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top