Beldex

Kde a jak koupit Beldex? + tip jak ušetřit

Beldex se dá koupit minimálně na 6 burzách (MEXC Global, Hotbit..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu BDX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit BDX?

Beldex je možné koupit minimálně na 6 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: MEXC Global, Hotbit, BTC-Alpha, Bilaxy, BuyUcoin, STEX.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu BDX?

Podle nám dostupných informací, Beldex není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Beldex za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH nebo BTC a následně směnit za Beldex.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit DUSK Network | Kde koupit Numeraire | Kde koupit Big Time | Kde koupit WEN | Kde koupit Cartesi

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:30
BurzaKryptoměnový párSpread
MEXC GlobalBDX/USDT0.470588%
HotbitBDX/USDT2.464789%
BTC-AlphaBDX/USDT3.819444%
HotbitBDX/ETH1.983411%
HotbitBDX/BTC2.012384%
BTC-AlphaBDX/BTC4%
BilaxyBDX/USDT19.916489%
BuyUcoinBDX/INR13.888889%
STEXBDX/BTC28.93401%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top