Kde a jak koupit Ankr Reward-Bearing Staked ETH? + tip jak ušetřit

Ankr Reward-Bearing Staked ETH

Ankr Reward-Bearing Staked ETH se dá koupit minimálně na 5 burzách (Uniswap (v3), Hotbit..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu AETHC ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit AETHC?

Ankr Reward-Bearing Staked ETH je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Uniswap (v3), Hotbit, Sushiswap, Curve Finance, Uniswap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AETHC?

Podle nám dostupných informací, Ankr Reward-Bearing Staked ETH není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Ankr Reward-Bearing Staked ETH za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za ETH a následně směnit za Ankr Reward-Bearing Staked ETH.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Serum | Kde koupit Decentralized Social | Kde koupit USDX | Kde koupit Voyager Token

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:23
BurzaKryptoměnový párSpread
HotbitAETH/ETH1.964799%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top