Alpha Finance

Kde a jak koupit Alpha Finance? + tip jak ušetřit

Alpha Finance se dá koupit minimálně na 20 burzách (Binance, Bitvavo..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ALPHA ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ALPHA?

Alpha Finance je možné koupit minimálně na 20 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Bitvavo, FTX, OKX, KuCoin, Bancor Network, PancakeSwap (v2), LBank, CoinEx, Zipmex, Bitstamp, Nominex, Tokenize, Sushiswap, Coinone, Poloniex, Bilaxy, Uniswap (v2), HitBTC, Uniswap (v3).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu ALPHA?

Podle nám dostupných informací, Alpha Finance není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Alpha Finance za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BUSD, BTC nebo BNB a následně směnit za Alpha Finance.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit WazirX | Kde koupit Stargate Finance | Kde koupit Pundi X [OLD] | Kde koupit Radiant Capital

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top