SmarDex

Predikce ceny kryptoměny SmarDex na 4h až 1 měsíc

Profesionálové obchodují SmarDex na základě technické analýzy, a právě na ní je založena tato predikce.


Kromě technické analýzy je důležité sledovat aktuální dění na kryptoměnovém trhu. Následující analýza pochází z platformy TradingView a je založena na 26 indikátorech, čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup (BUY), prodej (SELL) nebo nedělat nic (NEUTRAL).

Nejedná se tedy o nástroj, který by vám řekl, jaký kurz bude každý měsíc v roce 2022 a 2023. Takový systém predikcí cen usilovně vyvíjíme, a proto vám doporučujeme si tuto stránku uložit do záložek a čas od času ji zkontrolovat.

Obchodovat CFD kryptoměny u XTB

Můžete si založit demo účet nebo účet s reálnými penězi.  77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Samotná analýza spoléhá na kombinaci většího počtu indikátorů, což by teoreticky mohlo zpřesnit odhad budoucí ceny oproti použití jen jednoho indikátoru. Bohužel nevíme, jaké indikátory jsou v technické analýze výše použity, jedná se totiž o externí plugin a tuto informaci neposkytují.

Přestože považujeme widget za užitečnou pomůcku pro hrubý odhad budoucí ceny digitální měny SmarDex, rozhodně nedoporučujeme obchodovat na základě informací z něj získaných. Zejména z toho důvodu, že kryptoměny jsou často výrazně ovlivňovány událostmi na trhu, které se nedají pouze pomocí technické analýzy předpovídat.

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top