Home » Kryptoměny » Kurz Dash v online grafu – DASH/USD/CZK/EUR/BTC

Kurz Dash v online grafu – DASH/USD/CZK/EUR/BTC

dash_kryptowaluta

Podívejte se na aktuální i historické kurzy kryptoměny Dash (CZK/USD/EUR/BTC/ETH) v přehledných grafech.


Graf kurzu DASH/USD

Obchodovat Dash u IQ Option

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. * Váš kapitál je ohrožen.

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Dash(DASH) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 407,80800
Aktuální cena v CZK 8 413,26
Celková tržní hodnota v USD 3 247 482 042
Celková tržní hodnota v CZK 66 997 015 887
Změna ceny za posledních 24h 0.89%
Změna kurzu za posledních 7 dní -3.41%
Aktualizováno 23.03.2018 15:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Dash zvýšila o 0.89%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota DASH snížila o 3.41%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Dash k 23.03.2018 15:59 je 3 247 482 042 USD (zhruba 66 997 015 887 Kč), což z ní dělá 12. nejcennější kryptoměnu světa.

Dash kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: DASH

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Dash na české koruny a naopak cenu CZK na DASH. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.03.2018 15:59

Kde obchodovat/koupit Dash?

V zásadě máte dvě možnosti. Buď můžete měnu přímo vlastnit a nakoupíte ji na nějaké online burze (Bitrex, Bitfinex apod.)  nebo ji můžete obchodovat jako CFD (kontrakt o vyrovnání rozdílu) u IQ Option (doporučuji – proč? čtěte dále).

Díky CFD totiž můžete vydělávat/prodělávat při růstu, ale i poklesu kurzu. Navíc broker IQ Option má jedny z nejnižších spreadů na trhu (spread = rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou), minimální částka obchodu je pouze 1 $, neúčtuje si žádné poplatky za držení pozice přes noc a poskytuje zákaznickou podporu dostupnou 24h denně 5 dní v týdnu.

Graf kurzu DASH/CZK

Graf s kurzem DASH/CZK bohužel není k dispozici, protože se takový pár neobchoduje přímo, je nutné vždy směnit české koruny za měnové páry obchodované s Dashem (USD, EUR, BTC, ETH). Pro převod českých korun na ostatní měny můžete použít kurzy české národní banky pro dnešní den.

Graf DASH/EUR

Graf DASH/BTC

Graf DASH/ETH

thdfj

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.