WEMIX Token

Kde a jak koupit WEMIX Token? + tip jak ušetřit

WEMIX Token se dá koupit minimálně na 13 burzách (Upbit, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu WEMIX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit WEMIX?

WEMIX Token je možné koupit minimálně na 13 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Upbit, Gate.io, Bitget, MEXC Global, Bitforex, LBank, OKX, Bybit, Upbit Indonesia, Bithumb, Coinone, ProBit Global, Liquid.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu WEMIX?

Podle nám dostupných informací, WEMIX Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit WEMIX Token za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH nebo BTC a následně směnit za WEMIX Token.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Osmosis | Kde koupit Biconomy | Kde koupit PayPal USD | Kde koupit Celo

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top