Token Pocket

Kde a jak koupit Token Pocket? + tip jak ušetřit

Token Pocket se dá koupit minimálně na 13 burzách (Gate.io, MEXC Global..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu TPT ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit TPT?

Token Pocket je možné koupit minimálně na 13 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, MEXC Global, PancakeSwap (v2), Hoo.com, PuddingSwap, Hotbit, BigONE, BKEX, Mdex, Uniswap (v3), Bilaxy, Newdex, SakeSwap.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu TPT?

Podle nám dostupných informací, Token Pocket není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Token Pocket za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH nebo BUSD a následně směnit za Token Pocket.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Inverse Finance | Kde koupit Counterparty | Kde koupit HBTC Captain Token | Kde koupit Sipher

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:41
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioTPT/USDT0.530973%
Gate.ioTPT/ETH1.40414%
MEXC GlobalTPT/USDT1.117647%
Hoo.comTPT/USDT1.321174%
HotbitTPT/USDT0.466158%
BigONETPT/USDT0.178359%
BKEXTPT/USDT1.11699%
BilaxyTPT/ETH15.508885%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top