Token dForce USD

Kde a jak koupit Token dForce USD? + tip jak ušetřit

Token dForce USD se dá koupit minimálně na 2 burzách (Dodo (BSC), Dodo (Arbitrum)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu USX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit USX?

Token dForce USD je možné koupit minimálně na 2 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Dodo (BSC), Dodo (Arbitrum).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu USX?

Podle nám dostupných informací, Token dForce USD není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Token dForce USD, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte USX.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Quickswap | Kde koupit Pandora | Kde koupit Ambrosus | Kde koupit Celo Dollar

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 18:37
BurzaKryptoměnový párSpread
Dodo (BSC)USX/BUSD0.603318%
Dodo (Arbitrum)USX/USDC0.603737%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top