SX Network

Kde a jak koupit SX Network? + tip jak ušetřit

SX Network se dá koupit minimálně na 12 burzách (Sushiswap (Polygon POS), Idex..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SX?

SX Network je možné koupit minimálně na 12 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Sushiswap (Polygon POS), Idex, AscendEX (BitMax), Bitfinex, ComethSwap, Quickswap, Dfyn, ApeSwap (Polygon), Bibox, ApeSwap, Sushiswap, XT.COM.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SX?

Podle nám dostupných informací, SX Network není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit SX Network za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za SX Network.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat:

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:36
BurzaKryptoměnový párSpread
IdexSX/USDC0.011732%
AscendEX (BitMax)SX/USDT0.494382%
BitfinexSXX/UST0.806452%
BiboxSX/USDT2.912566%
XT.COMSX/USDT26.353308%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top