SWFTCOIN

Kde a jak koupit SWFTCOIN? + tip jak ušetřit

SWFTCOIN se dá koupit minimálně na 10 burzách (Gate.io, OKX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SWFTC ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SWFTC?

SWFTCOIN je možné koupit minimálně na 10 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, OKX, Huobi Global, ZB, Hotbit, HitBTC, Uniswap (v2), Poloniex, DragonEx, BitGlobal.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu SWFTC?

Podle nám dostupných informací, SWFTCOIN není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit SWFTCOIN za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za SWFTCOIN.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Qredo | Kde koupit Dynex | Kde koupit Voxies | Kde koupit Aura BAL

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top