Sweatcoin - Sweat Economy

Kde a jak koupit Sweatcoin - Sweat Economy? + tip jak ušetřit

Pokud chcete koupit Sweatcoin - Sweat Economy kreditní nebo debetní kartou, tak vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích za transakci.


Kde je možné koupit SWEAT?

Bohužel se nám nepodařilo najít žádnou burzu, kde je možné koupit Sweatcoin - Sweat Economy. Možná budete mít více štěstí sami, ale i přesto vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích v případě, že si sami najdete způsob, jak SWEAT koupit.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SWEAT?

Podle nám dostupných informací, Sweatcoin - Sweat Economy není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Sweatcoin - Sweat Economy, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte SWEAT.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Railgun | Kde koupit OctaSpace | Kde koupit Badger DAO | Kde koupit Clash of Lilliput

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top